UCZNIOWIE SZKOŁY w roku szkolnym 2006/2007

Klasa I Klasa II Klasa III Klasa IV Klasa V Klasa VI






KLASA I


wychowawca: Danuta Płuciennik-Dębińska

lp imię i nazwisko
1 Tomasz Gierłowski
2 Przemysław Jarocki
3 Przemysław Legan
4 Szymon Lisewski
5 Patryk Małek
6 Damian Mądrzejewski
7 Adrian Mlewski
8 Jacek Mróz
9 Dominik Mykietyszyn
10 Daria Nawrocka
11 Paweł Nowakowski
12 Malwina Olszewska
13 Natalia Paczkowska
14 Karol Piotrowski
15 Adam Rabant
16 Mariusz Raczkowski
17 Magdalena Rybacka
18 Adam Stefański
19 Natalia Sztandara
20 Dagmara Zielińska
21 Emilia Ćwiklińska

powrót





lp imię i nazwisko




KLASA II


wychowawca: Ewa Putz

1 Agata Betkier
2 Grzegorz Bojar
3 Klaudia Bukowska
4 Jakub Bukowski
5 Michał Chromczak
6 Arkadiusz Ciesielski
7 Michalina Dębińska
8 Natalia Dyndesz
9 Mateusz Falkowski
10 Patryk Foksiński
11 Zofia Jabłońska
12 Julia Kamińska
13 Agata Karnowska
14 Bartosz Klimkowski
15 Sebastian Majewski
16 Hubert Malinowski
17 Maciej Muszyński
18 Marcin Muszyński
19 Agata Paczkowska
20 Miłosz Piotrowski
21 Mateusz Regulski
22 Kinga Stempska
23 Norbert Synarski
24 Bartosz Wojciechowski

powrót








KLASA III


wychowawca: Jadwiga Ciechacka

lp imię i nazwisko
1 Ewelina Bojar
2 Ewelina Bugajska
3 Ireneusz Bugała
4 Piotr Dębowski
5 Eryk Drozdowski
6 Patryk Falkowski
7 Aleksandra Jabłonka
8 Tomasz Klafczyński
9 Daniel Klimkowski
10 Magdalena Lech
11 Ewelina Małek
12 Meger Paulina
13 Mełnicka Aneta
14 Mytlewski Mateusz
15 Obernikowicz Julia
16 Pepliński Damian
17 Puścian Dominika
18 Rabant Radosław
19 Szablewski Kamil
20 Szefler Natalia

powrót





lp imię i nazwisko




KLASA IV


wychowawca: Izabella Masłowska

1 Wioletta Bartoszyńska
2 Krzysztof Betkier
3 Paulina Borzejewicz
4 Dawid Bukowski
5 Bartosz Dębiński
6 Adrian Grzelak
7 Aleksandra Grzelak
8 Milena Janowska
9 Jakub Klimkowski
10 Szymon Kosk
11 Monika Malinowska
12 Aneta Małek
13 Angelika Mucha
14 Sandra Ostrowska
15 Bartłomiej Piotrowski
16 Łukasz Piotrowski
17 Bartosz Plitta
18 Kamil Raband
19 Paulina Rutkowska
20 Kamila Ryszczyk
21 Karol Synarski
22 Monika Żurawska

powrót








KLASA V


wychowawca: Anna Kuźniar

lp imię i nazwisko
1 Łukasz Borzejewicz
2 Marek Bugała
3 Wiktor Bukowski
4 Katarzyna Brożek
5 Krystian Ciesielski
6 Agata Dębska
7 Dominika Drozdowska
8 Przemysław Grzelak
9 Milena Jaskulska
10 Monika Kilanowska
11 Sandra Mejger
12 Mariola Nowakowska
13 Cezary Pepliński
14 Justyna Rabant
15 Joanna Sęk
16 Ewelina Sztandara
17 Karol Sypek
18 Jakub Ziembiński
19 Dagmara Żychniewicz

powrót





lp imię i nazwisko




KLASA VI


wychowawca: Halina Dunajska

1 Iwona Bukowska
2 Adrian Ciesielski
3 Wojciech Dębowski
4 Dorota Dębska
5 Anita Dołęgowska
6 Sara Drozdowska
7 Karol Gałkowski
8 Elżbieta Grzelak
9 Joanna Grzelak
10 Paulina Humięcka
11 Agnieszka Kowalska
12 Ewelina Maruszewska
13 Jagoda Mykietyszyn
14 Jakub Mytlewski
15 Agnieszka Nowakowska
16 Natalia Proch
17 Łukasz Rabant
18 Mateusz Stefański
19 Andżelika Ziembińska

powrót