NASZE OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis z dnia 13 lipca 2014

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
wrzesień 2013
Wielka Łąka

Konkurs ogłoszony w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

Ewa Nagórka - laureatka konkursu: Na tropie piękna,
Kacper Drozdowski - laureat konkursu: Mały odkrywca
Olga Ciesielska - laureatka konkursu: Mały odkrywca
 
22 września 2013
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2013

Konkurs Kulinarny
I miejsce - zespół z naszej szkoły w składzie: Martyna Rostkowska, Kacper Piątek i Julia Nowacka

Pokaz Mody Ekologicznej
dzieci z Oddziału Przedszkolnego:
I miejsce - Wiktor Łukaszewski
II miejsce –Eryk Brzeziński
III miejsce –Martyna Żółtowska
wyróżnienie- Andrzej Dębiński

21 września 2013
Nowy Dwór

Gminne Zawody w Biegach Przełajowych Indywidualnych

I miejsce - Roksana Bukowska z klasy V
24 września 2013
Golub-Dobrzyń

Powiatowe Mistrzostwa w Biegu Przełajowym na dystansie 800m

I miejsce - Roksana Bukowska z klasy V
28 września 2013
Kowalewo Pomorskie

Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy V
5 października 2013
Kamionki

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

I miejsce - Oliwia Bukowska, Roksana Bukowska, Weronika Drozdowska, Wiktoria Drozdowska, Magdalena Nowakowska, Julia Ornowska, Martyna Rostkowska, Katarzyna Stefańska
 
10 października 2013
Golub-Dobrzyń

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

I miejsce - Oliwia Bukowska, Roksana Bukowska, Weronika Drozdowska, Wiktoria Drozdowska, Magdalena Nowakowska, Julia Ornowska, Martyna Rostkowska, Katarzyna Stefańska
 
19 października 2013
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Unihokeju w kategorii chłopców

II miejsce - Bartłomiej Betkier, Jakub Bojar, Adam Gierłowski, Kacper Lewandowski, Dawid Małek, Kacper Sypek
 
19 października 2013
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Unihokeju w kategorii dziewcząt

III miejsce - Roksana Bukowska, Weronika Drozdowska, Magdalena Nowakowska, Julia Ornowska, Martyna Rostkowska, Katarzyna Stefańska, Agata Wojciechowska
 
12 listopada 2013
Kowalewo Pomorskie

III Gminny Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji".

III miejsce - Oliwia Trawińska z klasy III
 
listopad 2013
Toruń

XVII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży
„ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO”

autorki wystawionych prac:
Natalia Barczykowska z klasy II
Oliwia Trawińska z klasy III
 
10 grudnia 2013
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Tuwim pędzlem malowany”

wyróżnienie - Natalia Barczykowska z klasy II
wyróżnienie - Jakub Mikołajczyk z klasy II
 
10 grudnia 2013
Toruń

Intermedialny projekt „typoGra” zrealizowany przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu

wyróżnienie - Weronika Drozdowska, Wiktoria Drozdowska, Dorota Kilanowska, Alicja Mlewska, Julia Preussz klasy VI
 
16 grudnia 2013
Kowalewo Pomorskie

Konkurs plastyczny „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia"

W kategorii do lat 8


W kategorii powyżej 8 lat


W Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

wyróżnienie - Karol Mioduszewski z Oddziału Przedszkolnego
 
15 stycznia 2014
Wielkie Rychnowo

IX Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Nagroda "Złoty mikrofon" - Julia Nowacka z klasy VI
 
9 kwietnia 2014
Wielka Łąka

XXXVII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap gminny

drużynowo:
I miejsce - Wiktoria Drozdowska, Dawid Małek i Kacper Sypek z klasy VI, Magdalena Nowakowska z klasy V

indywidualnie:
I miejsce - Wiktoria Drozdowska i Dawid Małek
II miejsce - Magdalena Nowakowska
III miejsce - Kacper Sypek
 
9 kwietnia 2014
Wielkie Rychnowo

I Gminny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku dla uczniów klas IV-V

drużynowo:
III miejsce - Julia Dębińska, Kacper Lewandowski i Zuzanna Wiśniewska z klasy IV
 
9 kwietnia 2014
Wielkie Rychnowo

I Gminnym Konkurs Plastyczny dla dzieci 5 i 6-letnich
pt. "Król Maciuś I i jego przyjaciele"

I miejsce - Bartosz Tułodziecki
II miejsce - Jan Heinig
III miejsce - Laura Wessel
wyróżnienie - Mikołaj Jędrzejczak
wyróżnienie - Igor Szablewski
wyróżnienie - Martyna Żółtowska
 
13 kwietnia 2014
Kowalewo Pomorskie

Wielkanocny Konkurs Ozdób i Dekoracji Stołu Wielkanocnego

W kategorii palma wielkanocna:
III miejsce - Kacper Lewandowski z klasy IV

W kategorii stroik wielkanocny:
III miejsce - Kacper Piątek z klasy V
 
15 kwietnia 2014
Golub-Dobrzyń

XXXVII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap powiatowy

drużynowo:
II miejsce - Wiktoria Drozdowska, Dawid Małek z klasy VI, Magdalena Nowakowska, Damian Jaskulski z klasy V

indywidualnie:
II miejsce - Wiktoria Drozdowska
VI miejsce - Dawid Małek
 
24 kwietnia 2014
Kowalewo Pomorskie

IX Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich - "PRZYJACIELE PRZYRODY"

I miejsce - drużyna z klasy III w składzie:
Martyna Humięcka, Kacper Kuźniar i Julia Skowrońska
 
26 kwietnia 2014
Wielka Łąka

VII Gminny Konkurs Matematyczny klas IV-VI

w kategorii klas IV:
I miejsce - Kacper Lewandowski z klasy IV
w kategorii klas VI:
I miejsce - Mateusz Lewandowski z klasy VI
 
10 maja 2014
Pluskowęsy

XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I i II z obszarów rustykalnych

wyróżnienie - Julia Szymanek z klasy I
 
12 maja 2014

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

w kategorii Żaczek:
nagroda II stopnia - Mikołaj Siwiec z klasy II

 
13 maja 2014
Kowalewo Pomorskie

XIX Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III - "Matematyk na medal"

w kategorii klas II:
wyróżnienie - Mikołaj Siwiec

14 maja 2014
Kowalewo Pomorskie

XIX Gminny Konkurs Polonistyczny klas II-III - "Król Ortografii"

w kategorii klas III:
I miejsce - Martyna Humięcka

23 maja 2014
Toruń

Konkursu plastyczno-ekologiczny „Przestrzenie przyrody” - „Zwierzęta chronione na świecie”

I miejsce - Martyna Rostkowska z klasy VI
I miejsce - Aleksander Lipiński z klasy II
wyróżnienie - Wiktoria Jasińska z klasy IV
wyróżnienie - Jagoda Cyrwus z klasy II
wyróżnienie - Natalia Barczykowska z klasy II
 
23 maja 2014
Kowalewo Pomorskie

Gminny Konkurs Plastyczny
pt. „Dolina Drwęcy - mój mały raj na Ziemi”

I miejsce - Jagoda Cyrwus z klasy II
I miejsce - Wiktoria Drozdowska z klasy VI
II miejsce - Martyna Mikołajczyk z klasy II
III miejsce - Zuzanna Wiśniewska z klasy IV
wyróżnienie - Adam Kamiński z klasy I
wyróżnienie - Martyna Raband z klasy I
wyróżnienie - Aleksandra Nowakowska z klasy II
wyróżnienie - Jakub Regulski z klasy II
wyróżnienie - Martyna Rostkowska z klasy VI
 
31 maja 2014
Kowalewo Pomorskie

II Gminne Igrzyska Sportowe klas IV-VI

Bieg na 60 m dziewczat:
I miejsce - Weronika Drozdowska z klasy VI
III miejsce - Martyna Rostkowska z klasy VI


Bieg na 60 m chłopców:
III miejsce - Adam Gierłowski z klasy VI

Bieg na 400 m dziewcząt:
III miejsce - Martyna Rostkowska z klasy VI

Bieg na 400 m chłopców:
I miejsce - Adam Gierłowski z klasy VI

Bieg na 600 m dziewcząt:
I miejsce - Weronika Drozdowska z klasy VI
II miejsce - Patrycja Bukowska z klasy VI
III miejsce - Roksana Bukowska z klasy V


Skok w dal dziewcząt:
I miejsce - Weronika Drozdowska z klasy VI

Rzut piłeczką palantową dziewcząt:
II miejsce - Patrycja Bukowska z klasy VI

Rzut piłeczką palantową chłopców:
II miejsce - Jakub Bojar z klasy V

Rzut piłką lekarską dziewcząt:
I miejsce - Julia Preuss z klasy VI
II miejsce - Julia Ornowska z klasy VI


Badminton dziewcząt:
I miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy V

Badminton chłopców:
I miejsce - Jakub Bojar z klasy V

Tenis stołowy dziewcząt:
II miejsce - Agata Wojciechowska z klasy V

Tenis stołowy chłopców:
III miejsce - Kacper Lewandowski z klasy IV

Wyścig kolarski chłopców:
II miejsce - Oskar Gutowski z klasy IV

Sztafeta 4x100m dziewcząt:
II miejsce - drużyna w składzie:

Sztafeta 4x100m chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie:

Sztafeta pokoleń dziewcząt:
I miejsce - drużyna w składzie:

Sztafeta pokoleń chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie:

Koszykówka dziewcząt:
II miejsce - drużyna w składzie:

Koszykówka chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie:

Siatkówka plażowa dziewcząt:
II miejsce - drużyna w składzie:

Siatkówka plażowa chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie:

Piłka ręczna dziewcząt:
II miejsce - drużyna w składzie:

Piłka nożna chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie:


22 czerwca 2014
Kowalewo Pomorskie

VI Gminny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny
„Gżegżółka ze Szczeżują Ortografii Pilnują ”

w kategorii klas IV:
I miejsce - Kacper Lewandowski
III miejsce - Olga Ciesielska


Gratulujemy!!!

początek osiągnięć