NASZE OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis z dnia 7 sierpnia 2013

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
wrzesień 2012
Wielka Łąka

Konkurs ogłoszony w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012

Kamila Kamińska - laureatka konkursu "To ja"
Damian Jaskulski - laureat konkursu "To ja"
Wiktoria Drozdowska - laureatka konkursu "To ja"
Weronika Barańska - laureatka konkursu "To ja"
14 września 2012
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2012

Konkurs Kulinarny
I miejsce - zespół z naszej szkoły w składzie: Weronika Drozdowska, Kacper Lewandowski i Kacper Piątek
15 września 2012
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Biegach Przełajowych Indywidualnych

I miejsce - Jakub Manikowski z klasy VI
17 września 2012
Wielka Łąka

III TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje gminne

w kategorii drużyn dziewcząt
I miejsce - drużyna z naszej szkoły

w kategorii drużyn chłopców 10-11 lat
II miejsce - drużyna z naszej szkoły

w kategorii drużyn chłopców 12-13 lat
III miejsce - drużyna z naszej szkoły
 
18 września 2012
Golub-Dobrzyń

Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m

II miejsce - Jakub Manikowski z klasy VI
27 października 2012
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody w Unihokeju

II miejsce - drużyna dziewcząt
20 listopada 2012
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na projekt kalendarza
„Bezpiecznie przez cały rok”

wyróżnienie - Weronika Barańska z klasy VI
23 listopada 2012
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez
Urząd Marszałkowski w Toruniu
"Mój region w Europie - mamy się czym pochwalić"

wyróżnienie - Rafał Karnowski z klasy VI
praca na wystawie pokonkursowej - Jakub Regulski z klasy I
praca na wystawie pokonkursowej - Julia Skowrońska z klasy II
praca na wystawie pokonkursowej - Weronika Tułodziecka z klasy VI
praca na wystawie pokonkursowej i kalendarzu - Weronika Barańska z klasy VI
14 grudnia 2012
Toruń

Konkurs na dokończenie historii komiksowej
„Mój dom-moja twierdza, czyli o tym gdzie mieszkają zwierzęta”

w kategorii klas I-III
I miejce - Julia Skowrońska z klasy II
15 grudnia 2012
Kowalewo Pomorskie

Gminny Konkurs Plastyczny
"Tradycje Świąt Bożego Narodzenia"

W kategorii do lat 8
I miejsce - Julia Skowrońska z klasy II
II miejsce - Patrycja Jasińska z klasy I
III miejsce - Mikołaj Siwiec z klasy I
Wyróżnienie - Oliwia Trawińska z klasy II


W kategorii powyżej 8 lat
I miejsce - Weronika Barańska z klasy VI
Wyróżnienie - Patrycja Biziorek z klasy VI


W Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

w kategorii młodzieży szkolnej
II miejsce - Anna Legan z klasy VI
15 grudnia 2012
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym

w kategorii dziewcząt
II miejsce - Karina Synarska z klasy VI
III miejsce - Anna Legan z klasy VI
 
12 stycznia 2013
Kowalewo Pomorskie

I Drużynowe Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w szachach

II miejsce - Szkoła Podstawowa Wielka Łąka

w zawodach brali udział:
Patrycja Jasińska – 2pkt.
Kacper Lewandowski – 2 pkt.
Wiktoria Jasińska – 1,5 pkt.
Jakub Regulski – 0,5 pkt.
14 stycznia 2013
Kowalewo Pomorskie

IV Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcabach

w kategorii dziewczęta z klas I-III:
III miejsce - Wiktoria Jasińska

w kategorii chłopcy z klas I-III:
III miejsce - Kacper Małek

w kategorii dziewczęta z klas IV-VI:
II miejsce - Roksana Bukowska
23 lutego 2013
Kowalewo Pomorskie

I Gminny Konkurs "Kowalewo Pomorskie - moja mała ojczyzna" - turniej wiedzy o mieście i gminie Kowalewo Pomorskie oraz jej Honorowych Obywatelach dla uczniów klas III

zespół z klasy III - Julia Dębińska, Wiktoria Jasińska, Kacper Lewandowski, Maciej Stempski
27 lutego 2013
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czarno-białe obrazy z życia błogosławionego Stefana Wincentego Frelichowskiego"

wyróżnienie - Rafał Karnowski z klasy VI
nagroda specjalna - Weronika Barańska z klasy VI
13 marca 2013
Pluskowęsy

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-II z obszarów rustykalnych

I miejsce - Oliwia Trawińska z klasy II
24 marca 2013
Kowalewo Pomorskie

Wielkanocny Konkurs Ozdób i Dekoracji Stołu Wielkanocnego

W kategorii koszyczek wielkanocny:
wyróżnienie - dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Wielkiej Łące: Martyna Okurowska, Martyna Żółtowska, Dawid Rempalski, Nikola Witkowska,Monika Lipińska, Mateusz Ignaczak

W kategorii palma wielkanocna:
wyróżnienie - Agata Wojciechowska z klasy IV

W kategorii pisanka wielkanocna:
I miejsce - Rafał Karnowski z klasy VI
III miejsce - Magdalena Nowakowska z klasy IV

W kategorii stroik wielkanocny:
III miejsce - Anna Legan z klasy VI
11 kwietnia 2013
Wielka Łąka

XXXVI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap gminny

drużynowo:
I miejsce - Wiktoria Drozdowska, Dawid Małek i Kacper Sypek z klasy V

indywidualnie:
I miejsce - Dawid Małek -Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące
II miejsce - Bartosz Rogowski - Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim
III miejsce - Patryk Jaros - Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach
III miejsce - Daniel Śliwka- Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie
11 kwietnia 2013
Kowalewo Pomorskie

II Gminny Konkurs Recytatorski „Wiosna w poezji"

I miejsce - Oliwia Trawińska z klasy II
III miejsce - Wiktoria Małek z klasy II
12 kwietnia 2013
Golub-Dobrzyń

XXXVI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap powiatowy

drużynowo:
II miejsce - Wiktoria Drozdowska, Dawid Małek i Kacper Sypek z klasy V

indywidualnie:
IV miejsce - Dawid Małek
V miejsce - Kacper Sypek
IX miejsce - Wiktoria Drozdowska


12 kwietnia 2013
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody Sprawnościowe klas I-III
dla uczniów Szkół Podstawowych

III miejsce - drużyna Małołaki z klasy I
12 kwietnia 2013
Kowalewo Pomorskie

VIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich - "PRZYJACIELE PRZYRODY"

II miejsce - drużyna z klasy III w składzie:
Olga Ciesielska, Kacper Lewandowski i Maciej Stempski
22 kwietnia 2013
Kowalewo Pomorskie

Konkurs Plastyczny "Segregacja - ekologiczna rewelacja"
przeprowadzony podczas Festynu Plastycznego z okazji Dnia Ziemi

I miejsce - drużyna z klasy IV w składzie:
Magdalena Nowakowska, Katarzyna Stefańska i Agata Wojciechowska

Konkurs Muzyczny "Symfonie ptasie ćwir, ćwir"
przeprowadzone podczas Festynu Plastycznego z okazji Dnia Ziemi

wyróżnienie - Agata Wojciechowska z klasy IV
wyróżnienie - Anna Legan z klasy VI
9 maja 2013
Bydgoszcz

„Bezpiecznie na wsi-powiedz STOP upadkom” Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez OK KRUS w Bydgoszczy - etap ogólnopolski

w kategorii klas 0-III:
II miejsce - Julia Skowrońska z klasy II
III miejsce - Oliwia Trawińska z klasy II


w kategorii klas IV-VI:
I miejsce - Agata Wojciechowska z klasy IV

10 maja 2013
Toruń

"Podwodny świat";
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Przestrzenie przyrody"

w kategorii klas I-III:
II miejsce - Oliwia Trawińska z klasy II

w kategorii klas IV-VI:
II miejsce - Patrycja Biziorek z klasy VI

Nagroda doradcy metodycznego sztuki:
Weronika Tułodziecka z klasy VI

12 maja 2013

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

w kategorii Żaczek:
nagroda II stopnia - Julia Skowrońska z klasy II

w kategorii Maluch:
nagroda II stopnia - Kacper Lewandowski z klasy III

14 maja 2013
Kowalewo Pomorskie

XVIII Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III - "Matematyk na medal"

w kategorii klas II:
V miejsce - Martyna Humięcka
V miejsce - Julia Skowrońska

w kategorii klas III:
V miejsce - Zuzanna Wiśniewska
VI miejsce - Kacper Lewandowski

15 maja 2013
Kowalewo Pomorskie

XVIII Gminny Konkurs Polonistyczny klas II-III - "Król Ortografii"

w kategorii klas II:
III miejsce - Martyna Humięcka

w kategorii klas III:
I miejsce - Kacper Lewandowski
III miejsce - Zuzanna Wiśniewska
V miejsce - Olga Ciesielska

25 maja 2013
Pluskowęsy

VI Gminny Konkurs Matematyczny klas IV-VI

w kategorii klas IV:
II miejsce - Agata Wojciechowska

31 maja 2013
Toruń

Konkurs Plastyczny
"Mój region w Europie - Toruń 2013"

nagroda - Olga Ciesielska z klasy III

Na wystawę zakwalifikowały się prace:
Rafała Karnowskiego z klasy VI,
Patrycji Jasińskiej z klasy I,
Jakuba Regulskiego z klasy I

6 czerwca 2013
Kowalewo Pomorskie

IV Gminny Konkurs Ortograficzno- Gramatyczny
„Gżegżółka ze Szczeżują Ortografii Pilnują ”

w kategorii klas IV:
III miejsce - Magdalena Nowakowska

w kategorii klas VI:
III miejsce - Weronika Barańska

7 czerwca 2013
Konstancjewo

Konkurs Plastyczny „Las skarbem przyrody”
zorganizowany przez Nadleśnictwo Golub-Dobrzyń

nagroda - Agata Wojciechowska z klasy IV

8 czerwca 2013
Kowalewo Pomorskie

Pierwsze Gminne Igrzyska Sportowe klas IV-VI

Bieg na 60 m chłopców:
I miejsce - Jakub Manikowski z klasy VI

Bieg na 400 m dziewcząt:
II miejsce - Martyna Rostkowska z klasy V

Bieg na 400 m chłopców:
I miejsce - Paweł Nowakowski z klasy VI
II miejsce - Adam Gierłowski z klasy V


Bieg na 800 m dziewcząt:
II miejsce - Patrycja Bukowska z klasy V

Bieg na 1000 m chłopców:
II miejsce - Jakub Manikowski z klasy VI

Rzut piłką lekarską dziewcząt:
III miejsce - Karina Synarska z klasy VI

Rzut piłką lekarską chłopców:
II miejsce - Jakub Manikowski z klasy VI
III miejsce - Kacper Miastkowski z klasy VI


Badminton dziewcząt:
II miejsce - Anna Legan z klasy VI

Badminton chłopców:
III miejsce - Michał Rybacki z klasy VI

Tenis stołowy dziewcząt:
I miejsce - Karina Synarska z klasy VI

Tenis stołowy chłopców:
III miejsce - Kacper Sypek z klasy V

Sztafeta 4x100m dziewcząt:
III miejsce - drużyna w składzie: Patrycja Biziorek, Patrycja Bukowska, Wiktoria Drozdowska i Martyna Rostkowska

Sztafeta pokoleń dziewcząt:
II miejsce - drużyna w składzie: Martyna Okurowska, Laura Bukowska, Oliwia Regulska, Oliwia Bukowska, Magdalena Nowakowska, Julia Ornowska i Anna Legan

Koszykówka dziewcząt:
III miejsce - drużyna w składzie: Weronika Barańska, Emilia Ćwiklińska i Weronika Łukaszewska

Koszykówka chłopców:
III miejsce - drużyna w składzie: Paweł Karpiński, Kacper Piątek i Jakub Żurawski

Piłka ręczna dziewcząt:
III miejsce - drużyna w składzie: Patrycja Biziorek, Patrycja Bukowska, Roksana Bukowska, Emilia Ćwiklińska, Anna Legan, Magdalena Nowakowska, Julia Ornowska, Martyna Rostkowska, Katarzyna Stefańska, Karina Synarska, Agata Wojciechowska, Daria Żychniewicz



Gratulujemy!!!

początek osiągnięć