NASZE OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis z dnia 25 sierpnia 2012

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
16 września 2011
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2011

Konkurs Kulinarny
II miejsce - Kacper Piątek, Weronika Tułodziecka, Weronika Dynderz, Aleksandra Nowacka

Pokaz Mody Ekologicznej
II miejsce - Wiktoria Drozdowska
16 września 2011
Wielka Łąka

II TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje gminne

w kategorii drużyn dziewcząt
I miejsce - SP Wielka Łąka I (grupa starsza)
IV miejsce - SP Wielka Łąka II (grupa młodsza)


w kategorii drużyn chłopców
II miejsce - ORLIK Wielka Łąka
IV miejsce - SP Wielka Łąka
17 września 2011
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Biegach Przełajowych Indywidualnych

IV miejsce - Dagmara Zielińska
21 września 2011

II TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje wojewódzkie

drużyna chłopców SP Wielka Łąka
 
24 września 2011
Wielkie Rychnowo

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

II miejsce - drużyna chłopców
II miejsce - drużyna dziewcząt
8 października 2011
Wielka Łąka

Gminne zawody w Piątkach Piłkarskich

II miejsce - drużyna chłopców
19 października 2011

Gminne zawody indywidualne w tenisie stołowym

miejsce - Adam Stefański
 
22 października 2011

Gminne Zawody w Unihokeju

III miejsce - drużyna chłopców
IV miejsce - drużyna dziewcząt
 
8 listopada 2011
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
Toruń - miasto wielkich wydarzeń

I miejsce - Weronika Barańska z klasy V
wyróżnienie - Karolina Kolasa z klasy III
udział w wystawie - Anna Legan z klasy V
udział w wystawie - Kamila Kamińska z klasy III
18 listopada 2011
Toruń

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Dzieci w Europie. Prawa dziecka.

I miejsce - Weronika Barańska z klasy V
I miejsce - Magdalena Nowakowska z klasy III
wyróżnienie - Roksana Bukowska z klasy III
wyróżnienie - Karolina Kolasa z klasy III
wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy III
wyróżnienie - Wiktoria Drozdowska z klasy IV
wyróżnienie - Patrycja Biziorek z klasy V
wyróżnienie - Anna Legan z klasy V
wyróżnienie - Weronika Tułodziecka z klasy V
wyróżnienie - Klaudia Bukowska z klasy VI
19 listopada 2011

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej

III miejsce - drużyna chłopców
 
9 grudnia 2011
Toruń

Wojewódzkie Warsztaty dla dzieci i młodzieży
"Sztuka, sztuka pokaż rogi"

nagroda - Weronika Dynderz
nagroda - Anna Legan z klasy V
16 grudnia 2011
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez
Urząd Marszałkowski w Toruniu
"Mój region w Europie - mamy się czym pochwalić"

laureatka - Katarzyna Stefańska z klasy III
18 grudnia 2011
Kowalewo Pomorskie

Gminny Konkurs Plastyczny
"Tradycje Świąt Bożego Narodzenia"

Rysunek w kategorii od 6 do 8 lat
I miejsce - Oliwia Trawińska z klasy I

Rysunek w kategorii od 9 do 12 lat
I miejsce - Roksana Bukowska z klasy IV
II miejsce - Magdalena Nowakowska z klasy III
II miejsce - Weronika Barańska z klasy V
III miejsce - Karolina Kolasa z klasy III


Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa
wyróżnienie - Wiktoria Drozdowska z klasy IV
stycznia 2012
Pluskowęsy

IV Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszą
Anglojęzyczną Kartkę Bożonarodzeniową

I miejsce - Agata Wojciechowska z klasy III
II miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy III
wyróżnienie - Magdalena Nowakowska z klasy III
 
26 stycznia 2012
Wielkie Rychnowo

VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd

wyróżnienie - Karina Synarska z klasy V
21 lutego 2012
Kowalewo Pomorskie

III Gminne Mistrzostwa w Warcabach

w kategorii chłopcy z klas I-III
IV miejsce - Bartłomiej Betkier z klasy II
29 marca 2012
Bydgoszcz

„Bezpiecznie na wsi-czy upadek to przypadek?” II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez OK KRUS w Bydgoszczy - etap wojewódzki

III miejsce - Julia Skowrońska z klasy I
31 marca 2012
Wielkie Rychnowo

II Gminny Turniej Badmintona "MATCHPOINT"

w kategorii chłopców:
III miejsce - Adam Stefański z klasy VI
 
1 kwietnia 2012
Kowalewo Pomorskie

Wielkanocny Konkurs Ozdób i Dekoracji Stołu Wielkanocnego

W kategorii pisanka wielkanocna:
I miejsce - Wiktoria Drozdowska z klasy IV
I miejsce - Anna Legan z klasy V
12 kwietnia 2012
Wielka Łąka

XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap gminny

drużynowo:
I miejsce - Przemysław Jarocki, Damian Mądrzejewski i Adam Stefański z klasy VI

indywidualnie:
I miejsce - Damian Mądrzejewski
II miejsce - Dominik Midura - Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie
II miejsce - Adam Stefański
III miejsce - Przemysław Jarocki
16 kwietnia 2012
Rybnik

„Alfons Mucha- secesyjna baśń” Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Wielcy i Nieznani

Nagroda - Roksana Bukowska z klasy III
17 kwietnia 2012
Golub-Dobrzyń

XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
– etap powiatowy

drużynowo:
II miejsce - Przemysław Jarocki, Damian Mądrzejewski i Adam Stefański z klasy VI

indywidualnie:
IV miejsce - Przemysław Jarocki
V miejsce - Damian Mądrzejewski
VI miejsce - Adam Stefański


zobacz na stronie Policji w Golubiu-Dobrzyniu
28 kwietnia 2012
Mlewo

XVII Bieg Przełajowy o Puchar Rady Sołeckiej Mlewa

drużynowo:
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

indywidualnie:
I miejsce - Agata Gierłowska z klasy I
II miejsce - Weronika Drozdowska z klasy IV
I miejsce - Adam Gierłowski z klasy IV
4 maja 2012
Wielkie Rychnowo

V Gminny Konkurs Matematyczny klas IV-VI

I miejsce w kategorii klas IV - Arkadiusz Mróz
III miejsce w kategorii klas V - Michał Rybacki
III miejsce w kategorii klas VI - Dagmara Zielińska
9 maja 2012
Kowalewo Pomorskie

XVII Gminny Konkurs Matematyczny klas I-III - "Matematyk na medal"

III miejsce w kategorii klas II - Kacper Lewandowski
9 maja 2012

Piłkarski Turniej o puchar Tymbarku

IV miejsce - drużyna chłopców
 
10 maja 2012
Kowalewo Pomorskie

XVII Gminny Konkurs Polonistyczny klas I-III - "Król ortografii"

I miejsce w kategorii klas II - Kacper Lewandowski
III miejsce w kategorii klas II - Olga Ciesielska
11 maja 2012

Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny

III miejsce - drużyna chłopców
III miejsce - drużyna dziewcząt
 
11 maja 2012
Kowalewo Pomorskie

III Gminny Konkurs Ortograficzno- Gramatyczny
„Gżegżółka ze Szczeżują Ortografii Pilnują ”

IV miejsce - Aleksandra Nowacka z klasy VI
12 maja 2012

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

nagroda II stopnia - Adrian Mlewski z klasy VI
18 maja 2012

Gminny Trójbój Lekkoatletyczny

IV miejsce - drużyna chłopców
 
maj 2012
Golub-Dobrzyń

Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę” - etap powiatowy

II miejsce - Roksana Bukowska z klasy III
wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy III
26 maja 2012
Kowalewo Pomorskie

I Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej

II miejsce - Olga Ciesielska z klasy II
16 czerwca 2012

Turniej Piłkarski Gol

IV miejsce - drużyna chłopców
 
22 czerwca 2012
Warszawa

„Bezpiecznie na wsi-czy upadek to przypadek?” II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez OK KRUS w Bydgoszczy - etap ogólnopolski

III miejsce - Julia Skowrońska z klasy I
22 czerwca 2012
Toruń

"Ptaki - skrzydlaci podróżnicy";
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Przestrzenie przyrody"

I miejsce - Karolina Kolasa z klasy III
II miejsce - Roksana Bukowska z klasy III
Nagroda doradcy metodycznego sztuki - Wiktoria Drozdowska z klasy IV

Gratulujemy!!!

początek osiągnięć