NASZE OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis z dnia 10 czerwca 2011

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
sierpień 2010
Kraków

Nutella Mini Tour de Pologne

I miejsce - drużyna kolarska UKS Sokół, do której należał Damian Mądrzejewski z klasy V naszej szkoły

1 września 2010
Wielka Łąka

Konkursy ogłoszone w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2010

Wiktoria Drozdowska - laureatka konkursu plastycznego "Życzę sobie"
Katarzyna Stefańska - laureatka konkursu plastycznego "Życzę sobie"
Weronika Dynderz - laureatka konkursu "Dwa kółka"
Arkadiusz Ciesielski - laureat konkursu "Dwa kółka"
17 września 2010
Wielka Łąka

TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska

I miejsce - drużyna ORLIK Wielka Łąka

września 2010
Wielkie Rychnowo

Gminne Biegi Przełajowe

30 września 2010
Wielkie Rychnowo

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

I miejsce - drużyna chłopców
III miejsce - drużyna dziewcząt

5 października 2010
Golub-Dobrzyń

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

7 października 2010
Wielkie Rychnowo

IV Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

II miejsce - Paweł Nowakowski
III miejsce - Damian Mądrzejewski
IV miejsce - Jakub Manikowski
V miejsce - Przemysław Marcinkowski
V miejsce - Dominik Mykietyszyn

9 października 2010
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Unihokeju

I miejsce - zespół dziewcząt

3 listopada 2010
Wrocki

Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w unihokeju

III miejsce - zespół dziewcząt

19 listopada 2010
Kowalewo Pomorskie

IV Gminny Bieg Przełajowy z okazji Dnia Niepodległości

19 listopada 2010
Toruń

Konkurs Plastyczny
"Mój region w Europie - mamy się czym pochwalić"

Anna Legan
Natalia Regulska


zobacz www.mojregion.eu

25 listopada 2010
Toruń

Konkurs Plastyczny
"Prawa Dziecka"

I miejsce w kategorii kl. I-III - Katarzyna Stefańska z klasy II
I miejsce w kategorii kl. IV-VI - Natalia Regulska z klasy IV
wyróżnienie - Agata Wojciechowska z kl. II
wyróżnienie - Jakub Manikowskiz kl. IV
wyróżnienie - Patrycja Biziorek z kl. IV
wyróżnienie - Anna Legan z kl. IV
wyróżnienie - Daria Nawrocka z kl. IV
wyróżnienie - Weronika Barańska z kl. IV

grudzień 2010
Kowalewo Pomorskie

Konkurs Plastyczny
TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Kategoria I
I miejsce - Magdalena Nowakowska z klasy II
II miejsce - Roksana Bukowska z klasy II
Wyróżnienia
Agata Wojciechowska z klasy II
Anna Betkier z klasy I
Julita Piotrowska z Oddziału Przedszkolnego


Kategoria II
I miejsce: Daria Nawrocka z klasy IV
II miejsce: Natalia Regulska z klasy IV
Wyróżnienia:
Rafał Karnowski z klasy IV
Jakub Manikowski z klasy IV

20 stycznia 2011
Wielkie Rychnowo

VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd

I miejsce - Karina Synarska z klasy IV

22 stycznia 2011
Kowalewo Pomorskie

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

wyróżnienie - zespół "WESOŁE NUTKI"
Anna Legan, Karina Synarska i Aleksandra Nowacka

28 lutego 2011
Pluskowęsy

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-II z obszarów rustykalnych

II miejsce - Damian Jaskulski z klasy II

5 marca 2011
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w Badmintonie

II miejsce - Grzegorz Bojar z klasy VI
V miejsce - Marcin Muszyński z klasy VI
29 marca 2011
Kowalewo Pomorskie

XXXIV Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego – etap gminny

II miejsce zespół:
Przemysław Jarocki, Damian Mądrzejewski i Adam Stefański z klasy V

29 marca 2011
Toruń

V Konkurs Diecezjalny "We wspólnocie z Bogiem i ludźmi"

I nagroda - Anna Legan z klasy IV
I nagroda - Karolina Kolasa - z klasy II

16 kwietnia 2011
Toruń

Mistrzostwa Regionu Przedszkolaków w szachach na 2011 rok

Kacper Lewandowski z klasy I

17 kwietnia 2011
Słup

Mistrzostwa województwa kujawsko- pomorskiego w kolarstwie przełajowym

II miejsce w kategorii Żak
Damian Mądrzejewski z klasy V

17 kwietnia 2011
Kowalewo Pomorskie

Wielkanocny Konkurs Ozdób i Dekoracji Stołu Wielkanocnego

W kategorii palma wielkanocna:
II miejsce - Agata Karnowska z klasy VI i Rafał Karnowski z klasy IV
III miejsce - Karina Synarska z klasy IV

W kategorii stroik:
III miejsce - Rafał Karnowski z klasy IV

W kategorii kartka świąteczna:
II miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy II
III miejsce - Julia Dębińska
wyróżnienie - Rafał Karnowski z klasy IV

23 kwietnia 2011
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody w Piątkach Piłkarskich

III miejsce zespół:
Jakub Bojar, Przemysław Legan, Dominik Mykietyszyn,Adam Stefański, Bartosz Wojciechowski, Maciej Muszyński, Marcin Muszyński, Bartosz Klimkowski, Mateusz Regulski, Grzegorz Bojar
28 kwietnia 2011
Kowalewo Pomorskie

Konkurs na wykonanie domowego pojemnika do segregacji odpadów

IV miejsce - Anna Legan z klasy IV
IV miejsce - Weronika Barańska z klasy IV

28 kwietnia 2011
Kowalewo Pomorskie

VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas trzecich pod nazwą "PRZYJACIELE PRZYRODY"

III miejsce zespół:
Julia Preuss, Julia Nowacka i Mateusz Lewandowski
30 kwietnia 2011
Mlewo

XVI Bieg Przełajowy o Puchar Rady Sołeckiej Mlewa

I miejsce - Mateusz Regulski z klasy VI
II miejsce - Weronika Drozdowska z klasy III

2 maja 2011
Kowalewo Pomorskie

Konkurs plastyczny „Mój najlepszy zwierzęcy przyjaciel”

W Kategorii przedszkola:
I miejsce Julia Skowrońska i Zuzanna Brzezińska, Oddział Przedszkolny


W kategorii Szkoły Podstawowe - grupa młodsza:
I miejsce - Damian Jaskulski z klasy II
II miejsce - Kacper Piątek z klasy II
III miejsce Karolina Kolasa z klasy II

oraz wyróżnienia:
Natalia Nagórka z klasy I
Oskar Gutowski z klasy I
Kacper Lewandowski z klasy I
Ewa Nagórka z klasy I
Olga Ciesielska z klasy I
Bartek Betkier z klasy I
Kacper Chromczak z klasy I


W kategorii Szkoły Podstawowe - grupa starsza:
III miejsce - Weronika Barańska z klasy IV

10 maja 2011
Kowalewo Pomorskie

Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny

I miejsce zespół chłopców:
Damian Mądrzejewski, Grzegorz Bojar, Maciej Muszyński, Marcin Muszyński, Mateusz Regulski i Bartosz Wojciechowski

IV miejsce zespół dziewcząt:
Patrycja Biziorek, Anna Legan, Malwina Olszewska, Klaudia Bukowska, Natalia Sztandara, Dagmara Zielińska
12 maja 2011
Golub-Dobrzyń

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny

III miejsce zespół:
Damian Mądrzejewski, Grzegorz Bojar, Maciej Muszyński, Marcin Muszyński, Mateusz Regulski i Bartosz Wojciechowski

14 maja 2011
Kowalewo Pomorskie

Gminny Trójbój Lekkoatletyczny

III miejsce zespół chłopców:
Jakub Bojar, Adam Gierłowski, Przemek Marcinkowski, Jakub Mańkowski
17 maja 2011
Kowalewo Pomorskie

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

III miejsce - Marcin Muszyński w rzucie piłeczką palantową
III miejsce - Mateusz Regulski w biegu na 1000m
IV miejsce - Maciej Muszyński w biegu na 1000m
20 maja 2011
Kowalewo Pomorskie

IV Gminny Konkurs Matematyczny

III miejsce w kategorii klas IV - Michał Rybacki

II miejsce w kategorii klas V - Jacek Mróz
III miejsce w kategorii klas V - Dominik Mykietyszyn

maj 2011
Toruń

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

na szczeblu powiatowym
I miejsce - Agata Wojciechowska z klasy II
wyróżnienie - Roksana Bukowska z klasy II

na szczeblu wojewódzkim
II miejsce - Agata Wojciechowska z klasy II

3 czerwca 2011
Toruń

Konkurs PRZESTRZENIE PRZYRODY pt. „Bioróżnorodność lasu”

w kategorii klas I-III
I miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy II
wyróżnienie - Karolina Kolasa z klasy II

w kategorii klas IV-VI
II miejsce - Patrycja Biziorek z klasy IV
wyróżnienie - Anna Legan z klasy IV
wyróżnienie - Rafał Karnowski z klasy IV

8 czerwca 2011
Konstancjewo

Konkurs Plastyczny „Las skarbem przyrody”
zorganizowany przez Nadleśnictwo Golub-Dobrzyń

Katarzyna Stefańska z klasy II
Karolina Kolasa z klasy II
Magdalena Nowakowska z klasy II
Weronika Barańska z klasy II
Jakub Manikowski z klasy IV
Rafał Karnowski z klasy IV


Gratulujemy!!!

początek osiągnięć