NASZE OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
6 września 2009
Wielka Łąka

Konkurs plastyczny ogłoszony w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2009

laureat - Szymon Lisewski z klasy IV
laureat - Adrian Mlewski z klasy IV
laureatka - Dagmara Zielińska z klasy IV

6 września 2009
Wielka Łąka

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
"Barwy Kujaw i Pomorza"

Praca Agaty Karnowskiej z klasy V brała udział w wystawie, w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu

16 września 2009
Bydgoszcz

Konkurs Zdarzyło się 20 lat temu w Polsce...

Julia Obernikowicz z klasy VI - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu w kategorii plakat

Galeria Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
www.1989.edu.pl

18 września 2009
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2009
Konkurs Plastyczny "Zwierzę chronione żyjące w Polsce"

wyróżnienie - Agata Karnowska z klasy V
wyróżnienie - Julia Obernikowicz z klasy VI

18 września 2009
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2009
Konkurs Kulinarny

III miejsce - zespół:
Julia Kamińska, Agata Karnowska, Natalia Dynderz, z klasy V, Aleksandra Nowacka z klasy IV.

19 września 2009
Wielkie Rychnowo

Gminne Biegi Przełajowe

II miejsce - Malwina Olszewska z klasy IV
III miejsce - Grzegorz Bojar z klasy V
III miejsce - Piotr Dębowski z klasy VI

26 września 2009
Wielkie Rychnowo

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

17 października 2009
Wielkie Rychnowo

Gminne Zawody w unihokeju dziewcząt

I miejsce - zespół dziewcząt:
Klaudia Bukowska, Dagmara Zielińska z klasy IV, Ewelina Bojar, Ewelina Małek, Aneta Mełnicka, Dominika Puścian, Paulina Mejger, Natalia Szefler i Julia Obernikowicz z klasy VI

października 2009

Gminny Wyścig Kolarski
o Puchar Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

I miejsce - Damian Mądrzejewski w kategorii rocznik 1999
3 listopada 2009
Wrocki

Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w unihokeju

III miejsce - zespół dziewcząt:
Klaudia Bukowska, Dagmara Zielińska z klasy IV, Ewelina Bojar, Ewelina Małek, Aneta Mełnicka, Dominika Puścian, Paulina Mejger, Natalia Szefler i Julia Obernikowicz z klasy VI
10 listopada 2009
Wielkie Rychnowo

III Gminny Bieg Przełajowy z okazji Dnia Niepodległości

I miejsce w kat. dziewcząt rocznik 1998 - Klaudia Bukowska
II miejsce w kat. chłopców rocznik 1997 - Patryk Falkowski
III miejsce w kat. chłopców rocznik 1997 - Piotr Dębowski

10 listopada 2009
Golub-Dobrzyń

Powiatowy Konkurs "Sprzątanie Świata - Polska 2009
Pomagajmy Ziemii - Codziennie"

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące
artykuły napisali:
Dagmara Zielińska z klasy IV,
Piotr Dębowski z klasy VI,
Aneta Mełnicka z klasy VI,
Kamil Szablewski z klasy VI
19 listopada 2009
Toruń

Konkurs "Poezją inspirowane"
Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu

nagroda - Natalia Regulska z klasy III,

24 listopada 2009
Toruń

Konkurs Prawa Dziecka

III miejsce w kategorii Plakat - Julia Kamińska z klasy V

20 grudnia 2009
Kowalewo Pomorskie

Konkurs Tradycje Świąt Bożego Narodzenia
Biblioteka Gminna w Kowalewie Pomorskim

W kategorii klas I - II
I miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy I
II miejsce - Agata Wojciechowska z klasy I
III miejsce - Magdalena Nowakowska z klasy I

W kategorii klas III - VI
II miejsce - Julia Kamińska z klasy V
III miejsce - Weronika Barańska z klasy III

W konkursie na szopkę bożonarodzeniową
Wyróżnienie - Natalia Dynderz z klasy V

21 grudnia 2009
Pluskowęsy

II Międzyszkolny Konkurs na Najpiękniejszą
Anglojęzyczną Kartkę Bożonarodzeniową

I miejsce - Wiktoria Drozdowska z klasy II
Wyróżnienie - Weronika Tułodziecka z klasy III
14 stycznia 2010
Wielkie Rychnowo

VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd

III miejsce - Aleksandra Nowacka z klasy IV

stycznia 2010
Kowalewo Pomorskie

Gminne Mistrzostwa
Szkół Podstawowych w Warcabach

I miejsce - Julia Obernikowicz z klasy VI
5 marca 2010
Lubicz

Powiatowy Konkurs Plastyczny
Chopin pragnienie piękna

II miejsce - Karina Synarska z klasy III
wyróżnienie - Patrycja Biziorek z klasy III
wyróżnienie - Miłosz Piotrowski z klasy V

21 marca 2010
Kowalewo Pomorskie

Konkurs Recytatorski pn. "Wiosenne przebudzenie"

I miejsce - Wiktoria Drozdowska z klasy II
II miejsce - Rafał Karnowski z klasy III
II miejsce - Natalia Sztandara z klasy IV
III miejsce - Julia Nowacka z klasy II

12-26 marca 2010
Golub-Dobrzyń

Regionalny Przegląd Twórczości
Artystycznej Dzieci i Młodzieży

wyróżnienie - Weronika Barańska z klasy III

marca 2010
Kowalewo Pomorskie

Wielkanocny Konkurs Ozdób i Dekoracji Stołu Wielkanocnego

W kategorii palma wielkanocna:
I miejsce - Dagmara Zielińska z klasy IV
III miejsce - Karol Piotrowski z klasy IV
wyróżnienie - Mateusz Regulski z klasy V
W kategorii stroik:
I miejsce - Agata Karnowska z klasy V

31 marca 2010
Kowalewo Pomorskie

XXXIII Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego – etap gminny

I miejsce zespół:
Przemysław Jarocki, Damian Mądrzejewski z klasy IV i Piotr Dębowski z klasy VI

19 kwietnia 2010
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody w Piątkach Piłkarskich

Zespół zajął III miejsce.

21 kwietnia 2010
Kowalewo Pomorskie

V Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
"Przyjaciele Przyrody"

III miejsce zespół:
Anna Legan, Kacper Miastkowski i Michał Rybacki z klasy III

21 kwietnia 2010
Kowalewo Pomorskie

II Gminny Konkurs Ekologiczny
"Jestem znawcą przyrody"

II miejsce zespół:
Dominik Mykietyszyn z klasy IV, Natalia Dynderz z klasy V i Piotr Dębowski z klasy VI

22 kwietnia 2010
Kowalewo Pomorskie

Konkurs Plastyczny na Festynie
z okazji obchodów DNIA ZIEMI

I miejsce - Agata Karnowska z klasy V

24 kwietnia 2010
Kowalewo Pomorskie

XVI Wojewódzki Festiwal Piosenki
dziecięcej i młodzieżowej "FORTE-PIANO"

wyróżnienie zespół "Dziewczyny z klasą":
Karina Synarska z klasy III, Aleksandra Nowacka z klasy IV i Julia Kamińska z klasy V
1 maja 2010
Mlewo

XV Bieg Przełajowy w Mlewie

II miejsce - Jakub Bojar z klasy I
III miejsce - Damian Mądrzejewski z klasy IV
III miejsce - Piotr Dębowski z klasy VI
IV miejsce - Klaudia Bukowska z klasy IV
V miejsce - Dagmara Zielińska z klasy IV

1 maja 2010
Kowalewo Pomorskie

Gminny Konkurs Plastyczny
"Formą i barwą o Chopinie"

W kategorii klas I-III
I miejsce - Agata Wojciechowska z klasy I
I miejsce - Damian Jaskulski z klasy I
II miejsce - Anna Legan z klasy III
III miejsce - Jakub Bojar z klasy I
wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy I
wyróżnienie- Jakub Manikowski z klasy III
W kategorii klas IV-VI
I miejsce - Miłosz Piotrowski z klasy V

14 maja 2010
Kowalewo Pomorskie

XV Gminny Konkurs Ortograficzny klas 1-3 „Król Ortografii”

W kategorii klas III:
I miejsce - Anna Legan

14 maja 2010
Toruń

I Biennale Sztuki Dzieci i Młodzieży
pod hasłem „Bliskie spotkania”

nagroda - Weronika Barańska z klasy III
wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy I
wyróżnienie - Natalia Regulska z klasy III

15 maja 2010
Wielka Łąka

III Gminny Konkurs Matematyczny klas 4-6

W kategorii klas IV:
I miejsce - Jacek Mróz
II miejsce - Dominik Mykietyszyn

W kategorii klas V:
III miejsce - Natalia Dynderz

W kategorii klas VI:
III miejsce - Piotr Dębowski

17 maja 2010
Kowalewo Pomorskie

I Gminny Konkurs Ortograficzno- Gramatyczny
„Gżegżółka ze Szczeżują Ortografii Pilnują ”

W kategorii klas IV:
II miejsce - Aleksandra Nowacka

22 maja 2010
Wielka Łąka

Konkurs na projekt Exlibrisu
Filia Biblioteki Publicznej w Wielkiej Łące

nagroda - Magdalena Rybacka z klasy IV
wyróżnienie - Damian Mądrzejewski z klasy IV
wyróżnienie - Julia Obernikowicz z klasy VI
wyróżnienie - Natalia Dynderz z klasy V

30 maja 2010
Szafarnia

XIX Ogólnopolskim Konkurs Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży
„Chopin też był dzieckiem”

wyróżnienie - Katarzyna Stefańska z klasy I
wyróżnienie - Jakub Manikowski z klasy III

7 czerwca 2010
Konstancjewo

Konkurs Plastyczny „Las skarbem przyrody”
zorganizowany przez Nadleśnictwo Golub-Dobrzyń

III miejsce - Katarzyna Stefańska z klasy I
wyróżnienie - Jakub Manikowski z klasy III


Gratulujemy!!!

początek osiągnięć