OSIĄGNIĘCIA ...



zobacz ostatni wpis

Nasze małe i większe sukcesy w roku szkolnym 2008/2009

data i miejsce nazwa imprezy i osiągnięcia
foto
19 września 2008
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2008
Konkurs Plastyczny "Zwierzę chronione"

I miejsce - Agata Karnowska z klasy IV

19 września 2008
Kowalewo Pomorskie

Ekobiesiada 2008
Konkurs Kulinarny

II miejsce - zespół:
Julia Kamińska, Agata Karnowska z klasy IV,
Magdalena Lech, Ewelina Małek, Dominika Puścian z klasy V
i Aneta Małek z klasy VI.

20 września 2008

Gminne Biegi Przełajowe

II miejsce - Paulina Borzejewicz z klasy VI
IV miejsce - Łukasz Piotrowski z klasy VI
VI miejsce - Marcin Muszyński z klasy IV
23 września 2008
Golub-Dobrzyń

Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych

IV miejsce - Paulina Borzejewicz z klasy VI
7 października 2008
Bydgoszcz

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych

XI miejsce - Paulina Borzejewicz z klasy VI
10 października 2008

Wyścig kolarski

II miejsce - Miłosz Piotrowski z klasy IV
IV miejsce - Marcin Muszyński z klasy IV
V miejsce - Bartosz Klimkowski z klasy IV
18 października 2008
Kowalewo Pomorskie

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym

I miejsce - Monika Żurawska i Angelika Mucha z klasy VI
II miejsce - Aleksandra Grzelak i Aneta Małek z klasy VI
10 listopada 2008
Wielkie Rychnowo

II Gminny Bieg Przełajowy z okazji Dnia Niepodległości

II miejsce w kat. chłopców rocznik 1998 - Marcin Muszyński z klasy IV
III miejsce w kat. chłopców rocznik 1998 - Hubert Malinowski z klasy IV
III miejsce w kat. chłopców rocznik 1997 - Piotr Dębowski z klasy V
V miejsce w kat. dziewcząt rocznik 1998 - Julia Kamińska z klasy IV

30 listopada 2008
Łódź

II Konkurs Hafciarski "Igła i krzyżyk"

Monika Kilanowska - praca "Kot ogrodnik"
Monika Żurawska - praca "Jeden ze stu jeden"


Prace brały udział w wystawie podczas III Festiwalu Haftu, Koronki i Rękodzieła w Łodzi.
4 grudnia 2008
Golub-Dobrzyń

Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

II miejsce - Agata Karnowska z klasy IV
grudzień 2008
Przysiek

Wojewódzki Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

I miejsce - Agata Karnowska z klasy IV
7 lutego 2009
Kowalewo Pomorskie

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym

I miejsce - Monika Żurawska z klasy VI
18 lutego 2009
Kowalewo Pomorskie

Gminny Konkurs Plastyczny "Tradycje Świąt Bożego Narodzenia"

I miejsce - Julia Obernikowicz z klasy V
18 marca 2009

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas I-II w Pluskowęsach

27 marca 2009
Kowalewo Pomorskie

Wystawa plastyczna "Zabytki mojego miasta i gminy", która miała miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim

I miejsce - Weronika Barańska z klasy II
II miejsce - Dominika Puścian z klasy V
III miejsce - Natalia Dynderz z klasy IV
wyróżnienie - Weronika Dynderz z klasy II
28 marca 2009

II Ogólnopolski Konkurs Poezji Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim

29 marca 2009

Konkurs Recytatorski Wiosenne Przebudzenie w Kowalewie Pomorskim

III miejsce - Rafał Karnowski z klasy II

30 marca 2009

Konkurs plastyczny „Jestem Polakiem-Jestem Europejczykiem”, organizowany przez eurodeputowanego Tadeusza Zwiefkę.

Prace naszych uczniów:
Adrian Mlewski, kl. III
Agata Karnowska, kl. IV
Dagmara Zielińska, kl. III
Julia Obernikowicz, kl. V
Kamil Szablewski, kl. V
Magdalena Rybacka, kl. III
Natalia Dynderz, kl. IV
Natalia Sztandara, kl. III
Paulina Mejger, kl. V
Sebastian Majewski, kl. IV

można oglądać na stronie: www.tzwiefka.pl/galeria

5 kwietnia 2009
Kowalewo Pomorskie

Wystawa palm, kartek, stroików i pisanek wielkanocnych, która miała miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim

W kategorii – stroik wielkanocny –
I miejsce zajęła Agata Karnowska z klasy IV

W kategorii palm wielkanocnych wyróżnienia otrzymali:
Piotr Dębowski, z klasy V
Ewelina Małek, z klasy V
Paulina Rutkowska, z klasy VI
Dagmara Zielińska, z klasy III

22 kwietnia 2009
Kowalewo Pomorskie

Festyn Plastyczny zorganizowany przez Miejsko-Gminnym Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim z okazji obchodów Dnia Ziemi

W kategorii projekt pojemnika na odpady:
II m-ce zajęła Agata Karnowska z klasy IV

w kategorii plakat:
II m-ce zajęła Monika Żurawska z klasy VI
III m-ce Dominika Puścian z klasy V

1 maja 2009

Bieg przełajowy w Mlewie

2 maja 2009
Toruń

Konkurs plastyczny z cyklu „Przestrzenie Przyrody ” zorganizowany przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu

Tegorocznym tematem konkursu byli : „Drapieżcy-kręgowce”.

I miejsce zajęła Julia Obernikowicz za swoją pastelową kompozycję, która przedstawiała polowanie lwów na zebry. Cieszymy się z sukcesu Julii tym bardziej iż konkurs miał zasięg wojewódzki.

6 maja 2009
Pluskowęsy

Gminny Konkurs Matematyczny klas 4-6

W kategorii klas V:
III miejsce - Piotr Dębowski

W kategorii klas VI:
IV miejsce - Łukasz Piotrowski

8 maja 2009
Kowalewo Pomorskie

XIV Gminny Konkurs Ortograficzny klas 1-3 „Król Ortografii”

W kategorii klas drugich:
II m-ce zajęła Anna Legan

w kategorii klas trzecich:
III m-ce zajęła Aleksandra Nowacka

9 maja 2009

Gminne zawody sportowe klas I w Kowalewie Pomorskim

14 maja 2009

Gminne Zawody Lekkoatletyczne

W kategorii rzut piłeczką palantową:
I miejsce - Karol Synarski z klasy VI
III miejsce - Aneta Małek z klasy VI
IV miejsce - Monika Żurawska z klasy VI


W kategorii bieg na 60 metrów:
I miejsce - Karol Synarski z klasy VI
II miejsce - Aleksandra Grzelak z klasy VI
III miejsce - Marcin Muszyński z klasy IV

W kategorii bieg na 300 metrów:
III miejsce - Angelika Mucha z klasy VI
III miejsce - Daniel Klimkowski z klasy V

W kategorii bieg na 600 metrów:
I miejsce - Paulina Borzejewicz z klasy VI
V miejsce - Kamila Ryszczyk z klasy VI

W kategorii bieg na 1000 metrów:
II miejsce - Łukasz Piotrowski z klasy VI
IV miejsce - Jakub klimkowski z klasy VI

19 maja 2009
Golub-Dobrzyń

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

W kategorii rzut piłeczką palantową:
I miejsce - Karol Synarski z klasy VI

23 maja 2009
Kowalewo Pomorskie

Gminne Zawody Sportowe klas II-III

W kategorii klas II:
II miejsce - klasa II SP Wielka Łąka

W kategorii klas III:
II miejsce - klasa III SP Wielka Łąka


Gratulujemy!!!

początek osiągnięć